irati anda solay

o artyście
Irati Anda Solay urodziła się w mieście Vitoria-Gasteiz w Hiszpanii  w 1987 roku.
Irati zawsze pasjonowała się malarstwem. Jej kariera artystyczna zaczęła się na Uniwersytecie Navarra ,gdzie skończyła studia jako architekt.   W kolejnych latach  Irati mieszkała we Włoszech i odkryła w sobie pasję do malowania akwarelami. Jeziora północnych Włoch stały się inspiracją dla prac młodej artystki. Po powrocie do Madrytu, Irati ukończyła studia magisterskie na kierunku ,,Projektant wnętrz" na uczelni IED - European Design Institute.
Po pięciu latach pracy jako projektantka wnętrz w Madrycie, artystka pokazała publicznie swoje prace malarskie. Jej styl definiuje trajektoria linii,które tworzą nowoczesne i esencjonalne abstrakcje. Prace Irati są  charakterystyczne do rozpoznania dzięki przeplatającym się elementom liniowym. W swoich pracach, wykonywanych akrylami, akwarelami  i pastelami malarka miesza rożne techniki,  struktury i wielkości. Zapraszamy do obejrzenia prac artystki.

Wystawy:
-Vg Living store (Madrid)
- Casa Decor 2017 (Madrid)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.
Copyright © 2016 Aibek Studio